© Noble Doğaltaş Ltd. Şti.

Design by ILTAWEB

KURUMSAL


Madencilik tarih boyunca uygarlıkları şekillendiren temel sektörlerden biri olmuştur. Taş ürünleri enstitüsü, gelişen dünya platformunda insanların yapı ve çevre düzenlemeleri için en önemli unsurdur. Zamanla kullanılan yapı elemanlarının yeri her geçen gün değişmektedir.

Gelişen yeni teknoloji farklı yapı kimyasalları ortaya koysa bile; taş ürünleri, inşaat, altyapı, çevre düzenleme, park, bahçe düzenlemeleri ve bir çoğunu daha sayabileceğimiz inşaat, yapı malzemeleri arasında vazgeçilemeyecek elemanlardır. Bu yüzdendir ki insan ihtiyacına vermiş olduğumuz bu hizmetten ötürü Noble DOĞALTAŞ olarak mutlu ve gururluyuz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.

VİZYONUMUZ

Doğaltaş ve Bazalt sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.